ЗДО №7, ДНЗ №7 ”Бджілка” Хустської міської ради, Хуст
Закарпатська область, Хустський район

Дистанційне навчання

🕵‍♀️👩‍🔬І на кінець тижня "Безпеки "діти навчилися,що холодний, білий, пухнастий сніг - це диво природи,радість і втіха для малечі, що несе в собі багато таємниць.

Дітвора дізналась, що гратися і розважатися з снігом можна ,тільки ,дотримуючись правил безпеки ,а ось вживати застиглі опади категорично заборонено. Хоч снігу цьогоріч немає та малюки групи "Сонечко "змогли зліпити сніговичка за допомогою пластиліну)))

          (тисни на фото)


Щоб врятуватись від небезпеки треба бути спритним і уважним. Розвинути увагу та спритність допоможе фізкультура .

Фізкультура для дітей, як і для дорослих є основою здорового способу життя. Вона сприятиме розвитку гнучкості та силової витривалості м’язів.Щоб зацікавити дитину заняттями з фізичної культури,вихователі групи "Сонечко "старалися підбирати веселі руханки протягом онлайн навчання. Здається,що малеча з задоволенням виконувала веселі завдання....🥳

 тисни на фото)


🤩🤩🤩Що може бути кориснішим і смачнішим,а головне БЕЗПЕЧНІШИМ від власноручно приготовлених цукерок????

🥰🥰🥰Завзяті малята групи "Сонечко " вчилися самостійно готувати з безпечних та корисних продуктів(сухофрукти,горіхи та мед) неперевершені смаколики. Формування у кожного вихованця активної життєвої позиції ,щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечного ,а головне власного вибору, щодо харчування, збереження та зміцнення здоров'я, формування здорового способу життя дошкільнят – одне з найактуальніших завдань роботи педагогічного колективу . Звичайно , тільки з підримкою батьків можна досягти результату. Дякуємо небайдужим батькам,що охоче йдуть на співпрацю)))

Наші маленькі кондитери (тисни щоб переглянути відео)


Комплексне заняття (малювання +у світі людей)

Тема :"Веселі вогники "

Привчаємо дітей дбати про власну безпеку і безпеку оточуючих змалечку!Охорона та зміцнення здоров'я, безпека дітей є головною стратегією, пріоритетом у роботі дошкільного закладу. Тільки завдяки спільним зусиллям педагогів і батьків у справі охорони життя і збереження здоров’я дошкільнят можна не тільки захистити їх від небезпеки, а й закласти основи безпечної поведінки, підгодувати до подальшого шкільного, більш самостійного життя.

Сьогодні малеча на занятті не тільки розвивала своє творче самовираження, а й закріпила та збагатила свої знання, що ,навіть, з малої іскри може виникнути великий вогонь.

 

 

 


Дитячий садочок – це помічник для батьків та дошкільнят.
Ми завжди поруч, щоб діти могли розвиватися навіть в умовах, коли заклади освіти не функціонують.І цього тижня ми старалися бути разом з вами ,наші малята .Ми підбирали цікаві для вас завдання протягом цілого тижня , а це: і руханки, і ритмічні ігри, рухливі та дидактичні ігри, заняття та спільні посиденьки з батьками , що залишаться у вашій пам'яті назавжди, звичайно, не обійшлося і без порад батькам.

Мета наших завдань збагатити знання дітей про казкову зимоньку, обряди і звичаї нашого краю.І от таким плідним видався наш тиждень. Дякуємо всім,хто з нами співпрацював)))

   

 

 

 

 тисни на фото)

 тисни на фото)

 тисни на фото)

 тисни на фото)

 тисни на фото)

 тисни на фото)

Наш садочок - велика країна, 
А серце країни - маленька дитина!
"Бджілка" - ласкаво так звуть дитсадочок
Він в літку весь в квітах неначе віночок,
Вирує й кипить тут постійно життя 
Бо діти - це світле для нас майбуття.

Логін: *

Пароль: *