ЗДО №7, ДНЗ №7 ”Бджілка” Хустської міської ради, Хуст
Закарпатська область, Хустський район

Дистанційне навчання

Ось і минув другий тиждень дистанційного навчання у старшій групі,,Ромашка".Основна тема тижня: "Безпека". Цілі і завдання на цьому тижні були запропрновані по підтемах: "Небезпечні зимові ігри" "Веселі вогники" "Спокусливі смаколики ", "Як не захворіти взимку", "Чому не можна їсти сніг ".
Ми підбирали цікаві творчі заняття , ритмічні ігри , руханки, дидактичні та рухливі ігри ,і звичайно не обійшлося і без порад батькам. Дітки малювали,конструювали, ,аплікували,залюбки виконували завданння запропоновані нами. Підтвердженням цьому є виконані творчі роботи дітей на дану тематику. Велика подяка батькам,які приймали активну участь у навчально -виховному процесі. Надіємось і надалі активно і плідно співпрацювати з вами, адже діти - наше майбутнє!

 

 

 

 тисни на фото)


  тисни на фото)

 

 

 

 


Перший тиждень дистанційного навчання в групі ,,Ромашка" пройшов на належному рівні.
Основна тема тижня: Світ великий і малий"
Завдання і цілі виконані по підтемах:, Долаємо відстані', "Мова-ключ до порозуміння","Ігри дітей різних країн", "Будуємо сонячне місто".
Ми підбирали цікаві ритмічні ігри ,руханки, дидактичні та рухливі ігри ,і звичайно не обійшлося і без порад батькам . А так, як цими днями ми святкуємо Різдво Христове пригадали з дітками обряди та звичаї рідного краю, закріпили знання дітей про казкову зимоньку. Підтвердженням цього є творчі роботи дітей на дану тематику. Дітки залюбки малювали ,аплікували,залюбки виконували завдання, запропоновані нами. Велика подяка батькам,які приймали активну участь у навчально -виховному процесі. Надіємось і надалі активно співпрацювати з вами, адже діти - наше майбутнє!! 

 

 тисни на фото)

 тисни на фото)

 

Наш садочок - велика країна, 
А серце країни - маленька дитина!
"Бджілка" - ласкаво так звуть дитсадочок
Він в літку весь в квітах неначе віночок,
Вирує й кипить тут постійно життя 
Бо діти - це світле для нас майбуття.

Логін: *

Пароль: *