ЗДО №7, ДНЗ №7 ”Бджілка” Хустської міської ради, Хуст
Закарпатська область, Хустський район

Дистанційне навчання

Дошкільна освіта — це той фундамент особистості, який закладається з самого дитинства, служить опорою і основою в подальшому житті.
Дошкільна освіта забезпечує збалансований розвиток дитини, відкриває широкі можливості для самореалізації, саморозвитку та самозбереження, сприяє сформованості базису особистісної культури.
Ми (вихователі, батьки) є головним джерелом підтримки для наших дітей. Тому відчуття нашої люблячої присутності – це найголовніший «термостат безпеки» для їхньої душі. Бути поруч – це про дотик і обійми, про співдіяльність – де б ми не були – у садочку, вдома чи в бомбосховищі, із світлом чи без…
На жаль, нас спіткали важкі часи. Але як би там не було, ми прикладаємо максимум зусиль, щоб дітки жили «звичним» життям.
Цього тижня стартувала дистанційна форма навчання. Залучившися підтримкою та повагою з боку батьків, зробивши їх безпосередніми учасниками освітньо-виховного процесу , ми змогли вдало здійснювати дистанційну роботу щодо організації освітньо-виховного процесу з дітьми.
Метою тижня було: спрямовувати увагу на широту предметів як одну з ознак величини; вправляти у знаходженні, обстеженні та порівнянні предметів за ознаками кольору, форми, величини; виконувати навчально-ігрові завдання.
Дякую усім за співпрацю!💙💛

 

 тисни на фото)

 тисни на фото)

 тисни на фото)

 

Наш садочок - велика країна, 
А серце країни - маленька дитина!
"Бджілка" - ласкаво так звуть дитсадочок
Він в літку весь в квітах неначе віночок,
Вирує й кипить тут постійно життя 
Бо діти - це світле для нас майбуття.

Логін: *

Пароль: *